Biz Kimiz?

Çorum’da, 2019’da “Duranlar Yapı Market” ismi tescil edilerek küçük ölçekte başladığımız yolculuk, yıllar içerisinde yeni markaların, yeni mağazaların ve en önemlisi yeni takım arkadaşlarının katılımı ile geniş Duranlar Ailesi’ne dönüşmüştür.

Uzun çalışmalar sonrasında tüm çalışanlarımızın katılımı ile kazandığımız haklı konumu; günümüz bilgi, teknoloji ve insan kaynağı ile birleştirerek, gerek yerel gerekse global arena da çok kıymetli müşterilerimizin projelerinde yer almak her zaman başlıca gurur kaynağımız olmuştur. Aynı şekilde yıllardır çalıştığımız markaların sadece satış kanalı değil, onların son kullanıcı ile direk temas ettiği “vitrinleri” olduğumuzun bilincinde kurduğumuz “gönül bağı” ile işimizi en iyi şekilde yapmak için çalışmaktayız.

Günümüz pazar koşullarında, haksız rekabetin doruklara ulaştığı ve rakiplerimizin kazancı sadece maddiyatta aradığı bir ortamda, Duranlar Ailesi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesi, en önemli hazinemiz olan iş ahlakımız ve disiplinimiz ile birleştiğinde bizim gönlümüzde kovaladığımız gerçek kazancımız ortaya çıkmıştır.

Rakiplerimizin deyimiyle müşterilerimiz, bizim deyimimiz ile dostlarımız, mağazalarımızı satın alma odaklı bir ticarethane gibi değil huzurlu bir dost ortamı gibi görmüşlerdir ve bizde bu onuru devam ettirebilmek için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz.

duranlar yapı market

Geniş Ürün Yelpazesi

duranlar yapı market
Vizyonumuz
  • Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak,
  • Yapı sektöründe hedef bölgeler ve pazarlarda yeni kullanıcılara ulaşarak pazar payını artırmak,
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek,
  • Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını artırmak,,
  • Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek.
Misyonumuz

Misyonumuz, bir yandan mevcut müşterilerimize, ortaklarımıza, ve müteahhit firmalara mümkün olan en kaliteli profesyonel hizmeti verirken, malzeme güvenilirliği, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve fiyatı ile tercih edilen, küresel ölçekte aktif bir şirket olmak, aynı zamanda, eğitim, yaratıcılık, saygı, iş güvenliği, ve kişisel gelişimin ana ilkeler olarak benimsendiği bir iş ortamı oluşturmaktır…

banyo dolabı